Keeleõpe

Õppida pole kunagi hilja! Meil töötavad õpetajad on oma ala asjatundjad, kes kasutavad oma töös tõhusaid õppemeetodeid. Õpe toimub hubastes ja hästi varustatud õpperuumides.

VÕTKE ÜHENDUST →

Laste Neuropsühholoog

Peaaegu iga laps puutub algkoolis kokku raskustega kirjutamisel ja lugemisel. Laste neuropsühholoog aitab mõista, millest on see tingitud, ja leida tee olukorra parandamiseks. Laste neuropsühholoog viib läbi lapse individuaalse uuringu ning vestleb lapse vanematega. Uuringu tulemused annavad teile infot selle kohta, milliseid lapse arengu iseärasusi peab arvesse võtma, valides kooli ja huviringi. Samuti annab neuropsühholoog vanematele nõu selle kohta, kuidas paremini korraldada lapse õppetegevust ja vajaduse korral määrab ka korrektsioonitunnid.

VÕTKE ÜHENDUST →

Ruumide rent

Anname rendile erineva pindala ja varustusega ruume seminaride ning koolituste läbiviimiseks. Meie ruumid vastavad tervisekaitse- ja ohutusnõuetele. Ruumides on mugavad toolid ja lauad, on võimalus kasutada interaktiivset tahvlit, televiisorit, kööki köögitehnikaga. Õpperuumid: 8,5 m2 / 9,1 m2 / 10,7 m2 / 21,4 m2 / 31,2 m2. Lisainfo: v.vanina@myedu.ee, tel (+372) 5881-8020

VÕTKE ÜHENDUST →