курсы SEO. Что включает в себя SEO

SEO. Veebilehe edendamine algajatele


Eesti esimene täiemahuline venekeelne kursus “SEO A-st Z-ni algajatele”.


Õppeperiood:
10.06.2024 – 30.09.20244

Kestus: 150 akadeemilist tundi.
Tundide ajakava: Iga kohtumine kestab 4 akadeemilist tundi.

Tunnid toimuvad 2 korda nädalas tööpäevadel. Kokkuleppel hommikul või õhtul.

MAKSUMUS KÄIBEMAKSUGA:
2499,3 €  (27.7 €/1 ak.t)

KELLE KOOLITUS ON SUUNATUD?

Предприниматели

Ettevõtete
omanikud

Ettevõtete omanikele. Peab mõistma, kuidas veebilehe optimeerimine töötab, kuidas tänu sellele müüki suurendada. Saate ise oma veebilehte optimeerida ja õpite head spetsialisti töövestlusel ära tundma.

NEILE,
KES SOOVIVAD
IT

Neile, kes soovivad minna IT-sse, kuid ei ole veel valinud täpselt, millega tahavad tegeleda – arendamise või programmeerimisega. SEO on mõeldud neile, kelles on nii tehnilist kui humanitaarvaimu.

Neile, kes soovivad omandada uusi oskusi

Neile, kes soovivad omandada uusi oskusi ja kasutada neid oma töös palga suurendamiseks või vallandamisriski vähendamiseks. Kes haldab praegu teie ettevõtte veebilehte? Pärast koolitust saab see teie elukutseks.

Tasuta SEO konsultatsioon

Registreeruge tasuta 15-minutilisele konsultatsioonile oma veebilehel. Juhendaja räägib kohapeal vigadest ja sellest, kas see kursus sobib teile.

  MIDA TEIE ÕPITE

  Ученик на курсе SEO

  Enne kursust olid meie õpilastel need probleemid:

  Kes haldab ettevõtte veebilehte?
  Kes teab, kui palju on sellel külastajaid?
  Kes saab teha nii, et inimesed leiaks teie veebilehe
  Google’is ja sooritaks oste?
  Kes lisab sisu?
  Saate seda kõike teha!

  MEIE KURSUSEST RÄÄGITI RAADIOS

  INTERVJUU RAADIO 4
  SEO-spetsialisti Ljudmila Elesina

  MEIE KOOLITUSE EELISED

  Eelnev ettevalmistus pole vajalik

  SEO spetsialisti amet on kahe eriala - turunduse ja IT - ristumiskoht. Koolitus on mõeldud algajatele - see tähendab, et võtame läbi kõik veebilehtedega seotud nullist alates.

  VEEBIKOOLITUS

  Seisame teie aja tõhusa kasutamise eest. Saate ühendada õppetöö tööga, saades ainult kvaliteetseid teadmisi.

  JUURDEPÄÄS MÕNEDELE TASULISTELE PROGRAMMIDELE KOOLITUSE AJAL

  Koolituse ajal tagatakse õpilastele tasuta juurdepääs SEO spetsialistide töös vajalikele programmidele ja teenustele.

  OPTIMEERIMISE PRAKTIKA REAALSEL VEEBILEHEL

  Võite tulla oma veebilehega – optimeerime seda otse koolituse käigus. Kui teil oma veebilehte ei ole, pakume teile koolitusveebilehte. Töötame läbi kogu praktika!

  KOOLITAJA NÕUANDED VEEBILEHE OSAS

  Hinnangu ja soovitusi saidi kohta saate kursuse juhendajalt. Nii saad esimesed tulemused ka treeningu ajal.

  PÄRAST KOOLITUST SÄILIB JUURDEPÄÄS ÜHISVESTLUSELE

  Pärast kursuse läbimist on teil võimalus esitada küsimusi ja jagada kogemusi teiste koolitusel osalejatega.

  KURSUSE PROGRAMM

  • Turunduse alused. HTML ja CSS SEO spetsialistile.
  • CMS-süsteemide kasutamine. Sisuhaldus. Märksõnade kogumine.
  • Veebilehe optimeerimise tehnilised tegurid. Lingid optimeerimiseks. Reklaamikirjutamine.
  • Kontekstreklaam.
  Образец сертификата об окончании курса

  NÄIDISSERTIFIKAAT


  NÄIDISSERTIFIKAAT Sellise tunnistuse saate pärast õpingute lõpetamist. Võite seda kasutada nii tööintervjuul kui ka CV-s.

  Organisatsioon

 • Enam kui 60 tundi praktilist tööd (tunnid ja kodutööd).
 • Koolituse ajal tagatakse õpilastele tasuta juurdepääs SEO spetsialistide töös vajalikele professionaalsele programmidele ja teenustele.
 • Testid teooria ja praktika kinnistamiseks. Isiklik tagasiside kodutöödele. Koolituse lõputunnistus.
 • Maksmine

   

 • Saate maksta ise, lepingu alusel.
  Teeme koostööd tööandjatega ja esitame kõik vajalikud dokumendid.
  MYEDU OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner õppekaardiga.
 • Õppeperiood:
  10.06.2024 – 30.09.2024

  Kestus: 150 akadeemilist tundi.
  Tundide ajakava: Iga kohtumine kestab 4 akadeemilist tundi.

  Tunnid toimuvad 2 korda nädalas

  tööpäevadel.
  Kokkuleppel hommikul või õhtul.

  MAKSUMUS KÄIBEMAKSUGA:

  2499,3 €  (27.7 €/1 ak.t)

  Õppeperiood: 02.09.2024 – 31.01.2025

  Kestus: 150 akadeemilist tundi. Tundide ajakava: Iga kohtumine kestab 4 akadeemilist tundi.

  Tunnid toimuvad 2 korda nädalas tööpäevadel. Kokkuleppel hommikul või õhtul.

  MAKSUMUS KÄIBEMAKSUGA: 

  2499,3 €  (27.7 €/1 ak.t)

  партнер кассы по безработице

  MYEDU OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

  Koolitaja

  9 aastat veebilehtede optimeerimise kogemust. 3 aastat täiskasvanute koolituskogemust. Veebistuudio asutaja ja omanik.
  преподаватель
  Liudmila Elesina
  koolitaja
  Ebakindel?

  Registreeruge tasuta 15-minutilisele konsultatsioonile oma veebilehel. Juhendaja räägib kohapeal vigadest ja sellest, kas see kursus sobib teile.

  Arvustused

  "Kursus meeldis väga. Õpetajaks oli Ludmila Elesina. Ludmila on suurepärane pedagoog. Kursus oli arusaadav. Palju praktilisi ülesandeid. Kodused ülesanded olid huvitavad. Õpetaja oli alati kättesaadav. Suur aitäh saadud teadmiste eest. Julgen julgelt soovitada SEO kursust»
  flower3.png
  Юлия Кондратьев
  Tõstsin oma kvalifikatsiooni uue töö jaoksа
  "Оlen läbinud SEO koolituse MyEdu koolis. Otsisin endale sellist kursust pikka aega ja sattusin täpselt õigele kohale. Just seda ma tahtsingi. Koolitus toimus veebipõhises formaadis, väike arv õpilasi (VIP-koolitus), suurepärane õpetaja Mila, kes oli meiega alati ühenduses 24/7, kõik oli selgitatud lihtsal ja arusaadaval keelel, loengud, palju lisamaterjale, toetus õppimise ajal ja pärast seda, grupi vestlusruum - õppimine oli lõbus, huvitav, kasulik, ei ütleks, et just lihtne, kuid see kõik on seda väärt! Soovitan kõigile! Edu Teile ja koolile! Olete TUBLID! Suur aitäh teile saadud teadmiste eest!"
  flower3.png
  Marina Mironova
  Õppinud uue elukutse
  Deniss Ignatjev
  John Doe
  Ettevõtte omanik.
  "Ma läbisin SEO veebisaidi edendamise koolituse MyEdu stuudios veebruaris 2023. aastal. Tahaksin jagada oma arvamust selle kohta. Kursus on väga harmooniliselt üles ehitatud, teooria ja praktika on selles väga tõhusalt kombineeritud. Koolituse struktuuri abil on võimalik materjali hästi omandada tänu õpetamise meetoditele, eriti neile, kes teevad oma esimesi samme SEO edendamise valdkonnas. Õpetaja selgitab materjali väga põhjalikult. Tema mõistmine on lihtsalt võimatu. Kursuse käigus käsitletakse täielikult kõiki programmis välja toodud teemasid. Need, kellel juba on teatud kogemus, leiavad kursusest ka huvi, kuna spetsialistid, kellel on suur kogemus SEO edendamise valdkonnas, jagavad oma kogemusi. Õpilased saavad piisavalt teadmisi, et edukalt omandada SEO spetsialisti amet. Väljendan suurt tänu kursuse korraldajatele!»
  flower3.png
  Alexander
  Õppinud uue elukutse
  "Ma olen selle kursusega vaimustuses! Lyuda on imeline õpetaja. Kui kõiki õpetataks nii kvaliteetselt, lihtsalt ja hõlpsalt, siis oleks kõik õppimine rõõm. Kursuse jooksul oli Lyuda alati kättesaadav. Võis julgelt küsida igasuguseid küsimusi, paluda abi ja Lyuda oli alati valmis aitama ja nõu andma (isegi kui küsid küsimusi tuhat korda ja ikkagi ei jõua arusaamiseni :)). Kodutööd olid väga huvitavad. Mõned asjad olid lihtsamad, teistega oli raskem, kuid jällegi, ilma Lyuda toetuseta ja abita ei jäänud keegi hätta. Õppimise ajal armusin veelgi enam SEO erialasse. See osutus nii huvitavaks ja harivaks. See pole mingi pinnapealne töö, vaid väga sügav ja haarav. Tänu sellele tööle laieneb teie silmaring ja õpite selliseid teemasid, millesse teie elus kunagi ei satuks. Olen väga rõõmus, et valisin SEO õppimise ja just My Edu koolis. See oli parim otsus !!! Kõik olid huvitatud, aitasid, olid huvitatud. Mul ei õnnestunud kõigepealt sellele kursusele saada, kuid Alexander aitas kõiges, andis soovitusi jne. Suur aitäh teile nende kuude eest, mis koos meiega veedeti !!!"
  flower3.png
  Leonora
  Õppinud uue elukutse
  "Soovin väljendada oma tohutut tänu Ludmilale ja Aleksandrile SEO veebikoolituse korraldamise ja läbiviimise eest! Ludmila on kogenud, tundlik ja tähelepanelik õpetaja, tõeline professionaal. Ta õpetab kursuse materjali väga huvitavalt ja seda oli tõesti huvitav õppida. Minu jaoks oli see elukutse "pime mets" ja tundus võimatu seda nii lühikese ajaga omandada - ma eksisin. Ludmila on väga tähelepanelik iga praktikandi suhtes, aitab tal mõista kõiki kasvavaid küsimusi - ja neid oli palju! Tahaksin tänada ka Aleksandrit - kogu õppeprotsess algusest lõpuni oli suurepäraselt korraldatud. Alexander oli alati kontaktis ja aitas kõigis korralduslikes küsimustes. Ljudmila, Aleksander - aitäh teile teie töö eest! Oli rõõm sinult õppida. Soovin teile edu ja edu teie edasises töös!!!". See kursus meeldis mulle väga! Ludmila esitab materjali suurepäraselt. Tal on hea hääl ja sõbralik suhtlemisviis. See amet on täiesti uus minu jaoks ja alguses tundus, et kõik teemad pole omavahel seotud ja sa ei saa päriselt aru, mis on SEO tegelikult!?? Kuid lõpuks kõik klappis paika! Oli suurepärane, et kodused ülesanded polnud liiga lihtsad ja tuli teha analüüsi. Loomulikult võtab professionaalsuse saavutamiseks vaja veel mitu aastat kogemusi ja enesetäiendamist, kuid selle kursusega on võimalik teha esimene samm (mis on kõige raskem). Alguses küsisin, millist materjali enne kursust lugeda tuleks või võib, vastus oli: pole vaja midagi lugeda 🙂 Ja see vastas tõele, kogu materjal oli ilma liigse veebita ja hästi esitatud. Tänan õpetajat ja MYEDU-d.
  flower3.png
  Pavel Gurjanov
  Ettevõtte omanik.
  "Suurepärane kursus... Ma isegi ei oodanud seda! Esimestel tundidel arvasin, et ma ei saa SEOga hakkama, et see on liiga keeruline, sest ma ei olnud varem arvutitega tegelenud. Kuid kursuse juhendaja LIUDMYLA ELESINA selgitab, et sellised mõtted hajuvad kiiresti. Ludmila on oma ala meister! Materjalide jaotus on nii nutikas ja arusaadav, et isegi keegi, kes on IT-st kaugel, hakkab kõigest aru saama ja võib isegi seda ametit omandada. SUPER! Samuti oli Ludmila alati kättesaadav, et vastata küsimustele kodutööde kohta peaaegu igal ajal. Ja see on oluline. Olen kursusega väga rahul. SOOVITAN nii kooli kui ka õpetajat.»
  flower3.png
  Olesja
  Õppinud uue elukutse
  "Väga hea õpetaja Ljudmila. Ta seletas (minu jaoks) raskeid teemasid nii selgelt ja lihtsate sõnadega! Tal on nii palju kannatust! Suur tänu!"
  flower3.png
  Liisa
  E-poe töötaja
  "Sain palju positiivset korraldajalt Alexander MYEDU, aitäh teile väga palju vastutulelikkuse ja mõistmise eest MYEDU SEO kursusel. Sain vajaliku kogemuse tänu Ludmilale, kes hoidis järjekindlalt lööki igalt osalejalt algkursusel. Tänan teid."
  flower3.png
  Martin1001
  IT-ettevõtte töötaja
  "Soovin väljendada oma tohutut tänu Ludmilale ja Aleksandrile SEO veebikoolituse korraldamise ja läbiviimise eest! Ludmila on kogenud, tundlik ja tähelepanelik õpetaja, tõeline professionaal. Ta õpetab kursuse materjali väga huvitavalt ja seda oli tõesti huvitav õppida. Minu jaoks oli see elukutse "pime mets" ja tundus võimatu seda nii lühikese ajaga omandada - ma eksisin. Ludmila on väga tähelepanelik iga praktikandi suhtes, aitab tal mõista kõiki kasvavaid küsimusi - ja neid oli palju! Tahaksin tänada ka Aleksandrit - kogu õppeprotsess algusest lõpuni oli suurepäraselt korraldatud. Alexander oli alati kontaktis ja aitas kõigis korralduslikes küsimustes. Ljudmila, Aleksander - aitäh teile teie töö eest! Oli rõõm sinult õppida. Soovin teile edu ja edu teie edasises töös!!!".
  flower3.png
  Vadim Zagidullin
  Ettevõtja

  Tasuta SEO konsultatsioon

  Registreeruge tasuta 15-minutilisele konsultatsioonile oma veebilehel. Juhendaja räägib kohapeal vigadest ja sellest, kas see kursus sobib teile.

   партнер кассы по безработице

   MYEDU OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.