Intervjuu PSÜHOLOOGIGA internetis või isiklikult

Emotsionaalselt kujutlusvõimeline teraapia
Ma aitan teid õrnalt ja kiiresti

Et luua harmoonilisi suhteid lähedaste inimestega
Ärevusega toimetulek ja rahulikkus
Aktsepteeri ja armasta ennast
Lõpeta minevikus kinni olemine ja hakka elama
Kriisi muutmine kasvuks
Tule üle kaotusest ja liigu edasi

Minu abi võimaldab teil vabaneda minevikuga seotud negatiivsetest emotsioonidest ja mõtetest.

Sa õpid, kuidas elada tõhusalt olevikus ja tulevikus.

Aitan teil ära tunda minevikus toimunud sündmusi ja kasutada neid väärtuslike õppetundidena edasiliikumiseks ja elueesmärkide saavutamiseks.

TÖÖSTEPIDAMINE

KIRJUTAGE ÜLES, MIS TEID HÄIRIB

võtame teiega ühendust; lepime kokku 15-minutilise kohtumise, et teid tundma õppida; maksame ette ja lepime kokku aja

KIRJUTAGE ÜLES, MIS TEID HÄIRIB

Enamasti võib juba üks kohtumine aidata inimesel mõista, muuta tema emotsionaalset seisundit ja saada enesekindlust, et liikuda valitud suunas

Te säästad aega!

Emotsionaalne kujutlusteraapia võib saavutada kiirema terapeutilise mõju kui teised meetodid.
See meetod võimaldab teil kiiresti mõista raskuste põhjust ja
leida võimalusi nende ületamiseks, sageli juba meie koosoleku käigus

KES ON PSÜHHOLOOG?

KVALIFITSEERITUD PRAKTIK

Gyulnara Obolentseva

HARIDUS

Praktilise psühholoogia ja psühhoteraapia instituut. Moskva

Psühholoog-nõustaja

Praktilise psühhoanalüüsi kool

Psühhoanalüütiline nõustamine. Teooria ja praktika.

Metafoor Psühholoogia kutsealase täiendkoolituse keskus

Psühholoogiline toetus leina ja kaotuse puhul

Praktilise psühholoogia ja psühhiaatria instituut

Emotsionaalne kujutluspiltide psühhoteraapia

Nikolai Linde Emotsionaalse Kujutlusteraapia Instituut

Kõrgtaseme 2 kvalifikatsioon “Emotsionaalne kujutlusteraapia negatiivsete emotsionaalsete seisunditega töötamisel”

Töötan järgmistes valdkondades: Psühhoanalüütiline teraapia

Perekonnaseisund: Perekonnaseis: abielus. Meil on kaks täiskasvanud tütart.

Sünniaasta: 1967

MINU KOGEMUS

umbes 100 edukat nõustamist ainuüksi viimase aasta jooksul

Online- ja isiklikud kohtumised Prahas (Tšehhi Vabariik) ja Tallinnas (Eesti).

MINU EELISED

TÖÖTADA HOOLIKALT JA TÕHUSALT
PIDEV KVALIFIKATSIOONITÕUS JA METOODIKA PARANDAMINE
TULEMUSTELE ORIENTEERITUD

miks minust sai psühholoog?

“Ma valisin kunagi oma psühholoogi, kellega ma käisin läbi raske tee raskel ajal. See kogemus õpetas mulle palju. Minu elu on muutunud ja täna olen juba praktiseeriv psühholoog, aidates teistel raskusi kasvamise hüppelauaks muuta. Töötan üle 18-aastaste inimestega. Valin meetodid, mis teile kõige paremini sobivad. Mulle meeldib töötada EOTis. See meetod võimaldab mitte ainult kiiresti ära tunda raskuse põhjust, vaid ka sellega tegeleda, sageli juba meie kohtumise ajal. Mõnikord piisas ühest kohtumisest, et inimene mõistaks, muudaks oma emotsionaalset seisundit ja tunneks end piisavalt kindlalt, et liikuda edasi valitud suunas. Mina näen meie koostööd järgmiselt: Teie olete reisija ja mina olen teejuht. Teil on reisi eesmärk – teie otsing, ja minul on varustus ja kaart – minu teadmised ja tehnikad. Meie vastutus eesmärgi saavutamisel on 50/50. Ma töötan ilma kriitika või hinnanguta, hoolega. Usun, et iga inimene on väärtuslik ja igaühel meist on õigus ebaõnnestuda, kui raskused ületavad meie võimalusi. Me läheme koos läbi raske osa sinu teekonnast ja ma aitan sind! ”

Diplomid ja Sertifikaadid

Koosoleku maksumus

80 €

Minu artiklid ja märkmed

Loe artiklit täies mahus

“Inimest ei juhi mitte loogika, vaid tema kired, kuid nende kirgede koostoime mahub kindlasse ja lihtsasse loogikasse. Ja see loob võimalused psühholoogiliste probleemide kiireks ja tõhusaks lahendamiseks”.

Loe märkust täies mahus

“Kui inimene on üksi, hakkab ta loodust otsima ja armastama.”

Aeg-ajalt tuleb ette olukordi, kus meile tehakse haiget ja mõnikord ka kahju. Kas tasub andestada?

Loe artiklit täies mahus

Klientide iseloomustused

Gulnara, tänan sind istungi eest. Sa viisid mind väga õrnalt tulemuseni. Probleemid ja muutused, mida olin nädalaid hoolega vältinud, lahendasin poole tunni jooksul pärast seanssi. See oli minu esimene kord, kui ma töötasin EOT-lähenemisviisil ja mulle avaldas muljet, kui kergesti sa tuvastasid ja aitasid mul töödelda emotsioone, mida ma olin enda eest varjanud. Samuti oli mind väga liigutav, et sa viisid seanssi läbi suure soojuse ja tõelise aktsepteerimisega. See on väga väärtuslik! Tänan teid!
Любовь
Tõesti meeldis demokonsultatsiooni tulemus spetsialistiga, töötas tulemuse nimel, kuigi aeg oli läbi! Kindlasti soovitan, see oli üks minu parimaid demokonsultatsioone, on soov jätkata ravi ja loodan, et probleem laheneb. Tänan teid!
Ника
Olen juba mitu korda käinud Gulnara juures konsultatsioonidel ja olen tulemustega väga rahul! Temaga oli lihtne ja mugav töötada. Mul olid küsimused minu enesehinnangu ja minu suhte kohta emaga. Olen muutunud palju rahulikumaks, sisemiselt valitseb harmoonia, tunnen end elusana ja tahan areneda ja enda eest hoolitseda. Ma ei vaata oma ema peale enam nii vihaselt kui varem ja tema etteheited ei mõjuta mind enam nii palju.
Панда
Töötas väga hästi koos spetsialistiga! Huvitav oli näha, kuidas minu probleemiga üksikasjalikult tegeleti, see tegi palju selgemaks, mis on mis! Tänan teid!
Elka
Soovitan Gulnarat kui tippklassi spetsialisti! Ühel üsna väikesel demokonsultatsioonil nägi ta selgelt minu probleemi ja andis töötavaid soovitusi.
Ольга
Mul on väga hea meel, et läksin Gulnara juurde nõustamisele! Minu väike lugu on see, et ma ei saanud aru, millist abi ma vajan. Püüdsin teha oma parima, et teha plaane järgmiseks aastaks, aga see ei õnnestunud. Mul oli suur plaaniväline elukohavahetus ja see oli nagu üle kalju. Minu tavapärane elu jäi tahaplaanile, pidin iga päev välja mõtlema, mida teha, ja tundus, et raiskan oma elu ära. Mul polnud aimugi, kui palju ma oma tööd naudin, sest ma jätsin mineviku ilma suurema valuta selja taha ja nägin tänaseks päevaks tegevuskava ja homseks suuri eesmärke! See inspireeris mind, andis mulle jõudu ja rõõmu, tahtmist tegutseda ja kindlat unenägu! Selle asemel, et pärast psühholoogide juures haavu lakkuda, sain suure tegevuskava. Gulnara on väga tundlik psühholoog, soovitan proovida temaga koostööd ilma hirmuta!
Анна